Likvidácia ploštíc patentovým prístrojom z USA, suchou 200 stupňov horúcou parou, plus jemný postrek.

Profesionáli v boji proti ploštici posteľnej.

Sme firma, ktorá sa dlhodobo špecializuje na likvidáciu ploštíc. Na všetky práce poskytujeme záruku.

Ako prvý na Slovensku používame na ničenie ploštice posteľnej suchú horúcu 200°C paru pri tlaku až 10 barov. Para zabíja dospelé ploštice, no oveľa podstatnejšie je, že ničí zakuklené larvy ploštíc. Ako je známe, na zakuklené larvy ploštíc chemický postrek účinkuje len minimálne. No suchá horúca 200°C para ich ničí s vysoku účinnosťou. Takže, ak vám niekto sľúbi, že vás 2 postrekmi zbaví ploštíc, tak vedome klame. Z lariev sa po pár mesiacoch stanú dospelé jedince a máte nanovo problém. Jednoducho bez horúcej pary sa ploštíc nezbavíte!!! K suchej pare používame v šetrnej miere aj chemický postrek.

Ploštice sú v celosvetovom meradle vážny problém, ktorý neobíde ani našu krajinu a treba sa pripraviť na problémy s tým spojené, nakoľko ploštice sú odolné voči väčšine insekticídov !!! Nemusíte ísť ani na dovolenku odkiaľ si ju z hotela môžete priniesť, stačí keď si ju donesiete ako suvenír z autobusu, vlaku, kina, čakárne atď. Jedna samička kladie počas 2 mesiacov aj 200 vajíčok. Takže stačí jedna a zamorený byt sa stáva hotovou katastrofou. Ale máme pre Vás dobrú správu, vieme ich účinne zlikvidovať so zárukou bez postreku, zápachu, zadymenia, znečistenia, nemusíte opustiť ošetrovaný priestor najnovším profesionálnym patentovaným prístrojom z USA, jediným na Slovensku. Hneď po aplikácii môžete ošetrovaný priestor používať. Či už máte problém s plošticami v byte, dome, ubytovacom zariadení, kine, čakárni alebo v autobuse, vagóne a podobne, tak ste na správnej adrese. Zaručujeme Vám maximálnu diskrétnosť, naozaj nikto nebude vedieť že máte nejaký problém s hmyzom. likvidá


Hniezdo ploštice posteľnej

Bežná likvidácia ploštíc

V dnešnej dobe existuje na trhu množstvo účinných a profesionálnych prostriedkov na likvidáciu ploštici posteľnej. Tieto prípravky však nie sú dostupné na trhu pre bežného spotrebiteľa. Voľne dostupné prípravky Vám situáciu môžu len zhoršiť. Boj nad plošticou zatiaľ nevyhrali žiadne lacné prípravky z drogérie a ani ľudové triky. Je potrebné, aby tento problém riešili profesionáli.

Ničenie ploštíc s použitím suchej pary 

Náš stroj pracuje na princípe suchej 200°C horúcej pary, pri tlaku až do 9 barov. Možno si kladiete otázku, prečo je para taká dôležitá. Odpoveď je jednoduchá. Jej použitie má veľký účinok, suchá horúca 200°C para likviduje zakuklené larvy ploštíc, pretože na zakuklené larvy chemické prostriedky pôsobia len minimálne. Para, ktorá prejde cez vajíčka, ich zahubí svojou teplotou, keďže vajíčka sa prakticky zničia „uvarením“,  tým pádom sa zastaví ich vyliahnutie a následne ďalší rozvoj hmyzu. Inak povedané, bez jej použitia a použitia kvalitných prípravkov na dezinsekciu ploštíc by ste po pár mesiacoch mali nočnú moru znova.

Postup pri likvidácií ploštíc

Dezinsekcia ploštíc si vyžaduje znalosti týkajúce sa problematiky, preto disponujeme kvalitnými a vzdelanými pracovníkmi v obore – hlavne na ploštice. Po príchode do objektu je ako primárne analyzovanie postihnutého objektu plošticami, kde pracovník vyhodnotí stav, v ktorom sa objekt nachádza. Následne pracovník prekonzultuje stav objektu s majiteľom, aby bol majiteľ uzrozumený a chápal všetkým náležitostiam týkajúcich sa likvidácií ploštíc. Nasleduje  para, pomocou ktorej naši zaškolení pracovníci dôkladne likvidujú miesta, v ktorých sa vyskytujú ploštice, resp. by sa mohli vyskytovať ploštice či zakuklené larvy ploštíc.

Náš pracovník nenecháva nič na náhodu, keď si pracovník nie je istý, či dané miesto dôkladne prešiel suchou parou, alebo ak to nebolo postačujúce, postihnuté miesta sa vyparujú znovu. Po skončení vyparovania (nábytku, gauča, postelí,  rôznych štrbín a pod.) sa v objekte aplikuje postrek, ktorý je riedení v šetrnej miere, ktorú stanovil výrobca prípravku. Možno si teraz kladiete otázku, či je možné využívať obytné priestory ihneď po aplikácií postreku, no odpoveď je áno. Používame výhradne prípravky, po aplikácii ktorých nie je nutné opustiť priestory objektu.

Chemicky ošetríme miesta, kde sa ploštice zdržiavajú:

  • matrace, rošty, konštrukcie postelí, pokiaľ to dispozícia a konštrukcia dovolí, zdvíhame postele a ošestrujeme ich aj zo spodu
  • sedačky, kreslá
  • sedačky, kreslá
  • nočné stolíky
  • garnýže, priehochy potrubia, stupačky
  • steny,podlahy - buď barierovo, alebo celoplošne - v závislosti od výsky zamorenia.
  • Pri každom zásahu sa snážime zrozumiteľne predať maximálne množstvo informácií o plošticiach a spôsobu ich likvidácie
  • Po každej dezinsekcií vystavujeme protokol o vykonanej práci, kde sú uvedené všetky potrebné informácie.
  • Príjmový pokladničný doklad a vystavená faktúra je samozrejmosťou

Za ako dlho sa človek zbaví ploštici posteľnej?

Likvidácia ploštice posteľnej je proces, ktorý si vyžaduje použitie špeciálnych prostriedkov a profesionálnych strojov na suchú paru. Disponujeme tými najkvalitnejšími prostriedkami na trhu, preto naše výsledky sú viditeľné už v priebehu prvých dní. Istota že sa zbavíte ploštíc je 100% garantovaná, získavame si dôveru našich klientov a preto ako jedna z mála firiem na službu poskytujeme záruku a to 3 mesiace ! S našimi zákazníkmi máme promptné jednanie, snažíme sa, aby sme Vaše trápenie čo najviac eliminovali.